OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW 2019

25.05.2019 r w Mąkoszycach odbyła się Olimpiada sportowa dla Przedszkolaków. W sumie w 6 przygotowanych konkurencjach brało udział około 150 przedszkolaków z terenu Gminy Lubszy. Nie zabrakło także gości: Wójta Gminy Lubsza- Bogusława Gąsiorowskiego, Prezesa OSP Mąkoszyce – Damiana Resiaka, Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Lubszy- Agaty Czechowskiej oraz Dyrektora Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Czepielowicach- Tomasza Komarnickiego. Po zakończonych konkurencjach czekał na dzieci pyszny poczęstunek. Wszystkie 5 placówek zajęło I miejsce, a Puchar Kibica za wspaniały doping przypadł w tym roku rodzicom Przedszkolaków z Lubszy. To była prawdziwie olimpijska atmosfera i emocje. Medale, puchary i dopingujące transparenty. Całości dopełnił nastrojowy występ dziewczynek ze starszej grupy przedszkolnej z Mąkoszyc.