Warsztaty bożonarodzeniowe

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach piernika, świeżo ścięta i ustrojona choinka- buduje magiczny, świąteczny klimat. I właśnie po to, aby i w naszym przedszkolu zagościła świąteczna atmosfera, w dniu 13 grudnia 2018 roku po raz kolejny zorganizowaliśmy warsztaty bożonarodzeniowe, na które zaprosiliśmy rodziców. Nasze przedszkole zamieniło się na moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów.
Czas upłynął w miłej, rodzinnej atmosferze wśród wspólnych rozmów i śmiechu i  przy dźwiękach tradycyjnych , polskich kolęd. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem. Powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych dekoracji świątecznych, które tradycyjnie sprzedawane są na kiermaszu świątecznym.
Dziękujemy wszystkim przybyłym na warsztaty. Bardzo się cieszymy, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców.