Wigilia przedszkolaków

Wigilia – najbardziej uroczysty i wzruszający wieczór w roku, wyzwalający w ludziach ich najlepsze uczucia. W domach uroczyście, dziwnie urokliwie, ale nie tylko w domach. W naszej szkole również. W dniu 20 grudnia 2018 roku udaliśmy się do Szkoły Podstawowej, aby wspólnie ze wszystkimi uczniami, nauczycielami i pracownikami szkoły świętować. Wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, jak również rozmowy przy wigilijnym stole wprowadziły wszystkich w świąteczną atmosferę, pełną radości, nadziei i życzliwości. Dzieci smakowały barszczyk, pierogi z kapustą i grzybami i inne smakołyki. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze, wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.
Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor Krystyna Ślusarek złożyła wszystkim świąteczne życzenia.