Grupa IV„SMERFY ”

GRUPA IV – 5-6- latki.

Grupa liczy: 15 dzieci.

Wychowawca: mgr Małgorzata Rozmus-Komborska

Grupa IV„SMERFY ” to dzieci 6-5 letnie. Pracują w niej panie: mgr Małgorzata Rozmus-Komborska (wychowawca) i mgr Lilianna Zakrzewska. Grupa liczy 15 osób, w tym 14 dzieci 6-letnich i 1 dziecko 5-letnie. Liczba dziewczynek – 7, chłopców – 8.
Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte i aktywnie uczestniczą w różnych zajęciach i zabawach. Bardzo lubią śpiewać i tańczyć, wykonywać prace plastyczne różnymi technikami, budować przeróżne budowle oraz spędzać czas w kącikach tematycznych tj. kuchnia, fryzjer, biblioteka.
Wiele radości sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym oraz spacery po najbliższej okolicy. Dzieci uczestniczą w zajęciach z języka angielskiego, religii oraz kółku teatralny i plastycznym. Z radością bawią się na placu zabaw i korzystają z atrakcyjnych i kolorowych sprzętów. Cały czas uczą się zasad właściwego zachowania się, norm społecznych. Dzieci starają się być dla siebie miłe i koleżeńskie, dzięki czemu atmosfera w naszej grupie jest wspaniała.