Grupy w przedszkolu na rok szkolny 2019/2020

GRUPA II 4-5 latki "SKRZATY"

O grupie

GRUPA I 3-4 latki "MINIONKI"

O grupie

GRUPA III 6 latki "BIEDRONKI"

O grupie
Zobacz całe zdjęcie

Grupa I MINIONKI

Nauczycielki: 
mgr Ewa Góral (wychowawca)
mgr Lilianna Zakrzewska

Lubimy nasze przedszkole, jesteśmy tu bezpieczni i dobrze się tu czujemy. Jest nas aż 20 w grupie. Czas upływa nam bardzo wesoło wśród wspólnych zabaw muzycznych i ruchowych, a także innych zajęć, które organizują nam nasze panie nauczycielki. To one w razie potrzeby pomogą nam, przytulą. Pamiętamy również o rozwijaniu umiejętności samoobsługowych. Podczas zajęć staramy się skupić uwagę, żeby poznać wiele ciekawych rzeczy. Uczymy się tańczyć, śpiewać, rysować i malować. Lubimy zabawy na placu przedszkolnym oraz spacery na świeżym powietrzu. Z przyjemnością bawimy się w naszych kącikach zainteresowań. Wszelkie zajęcia sprawiają nam dużo radości. Potrafimy zgodnie się bawić!