Pasowanie na Przedszkolaka

Dzień 19 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci wszystkich grup przedszkolnych. Tego właśnie dnia odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. W uroczystości brała udział Pani Dyrektor. Pierwsza w kolejności zaprezentowała się najmłodsza grupa, 3-4 latki. Maluszki zaprezentowały swoje umiejętności- dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki i tańce w strojach żabek, symbolizując nazwę grupy. Był to dla nich ogromny wysiłek, z jednej strony ciągle trwał okres adaptacyjny związany z przyjściem do przedszkola a z drugiej strony musiały się skupić na nauce i próbach. Po części artystycznej dzieci obiecały: zgodnie bawić się, przychodzić każdego dnia z uśmiechem do przedszkola, słuchać Pani i być dzielnym przedszkolakiem.         Grupa II (4-5 latki) zaprezentowała swoje umiejętności w montażu słowno-muzycznym "Przyszła do nas Pani Jesień". Grupa 6- latków również zaprezentowała swoje umiejętności w montażu słowno- muzycznym. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz zabawkę. Po zakończonych występach dzieci udały się do swoich sal na słodki poczęstunek. To był dzień pełen emocji i wspaniałych wrażeń.