Rekrutacja 2020/2021

Drodzy Rodzice w związku z zagrożeniem spowodowanym epidemią koronawirusa, oraz w celu zapewnienia bezpiecznego złożenia dokumentów związanych z rekrutacją do naszego przedszkola na rok szkolny 2020/2021, proszę pobrać dokumentu zamieszczone na tej stronie, wypełnić je czytelnie i dostarczyć je do przedszkola w dwojaki sposób:
1. Po wypełnieniu i podpisaniu dokumenty należy zeskanować i wysłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. Po wypełnieniu i podpisaniu dokumenty można wrzucić do skrzynki na listy zawieszonej na przedszkolu.

Deklaracja kontynuacji korzystania z usług przedszkola w  roku szkolnym 2020/2021

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA
DO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA  W MĄKOSZYCACH