Bal karnawałowy

W karnawale same bale, więc w naszym przedszkolu również nie mogło być inaczej. Fantastyczne przebrania przygotowane przez rodziców, pyszny poczęstunek i co najważniejsze, mnóstwo dobrej zabawy. Na ten dzień dzieci czekały od dawna. Na czas zabawy dziewczynki zamieniły się w księżniczki, kotki, myszki, wróżki, a chłopcy w policjantów, piratów i wiele innych postaci bajkowego świata. Wesołą zabawę w rytmie utworów instrumentalnych i wokalnych uatrakcyjniały liczne zabawy, prowadzone przez animatorów czasu wolnego „Seledynek”. Przedszkolaki w pięknych i pomysłowych strojach z uśmiechem na twarzach bawiły się przy znanych hitach z dziecięcego repertuaru. Zabawa karnawałowa to taka forma aktywności, która zawsze dostarcza dzieciom wiele radości, przyjemności i niezapomnianych chwil, które na długo pozostają w ich pamięci. Następny bal już za rok!